Ciekawostki z szafy, Inspiracje, Moda

Dyktatura piękna – PhotoChallenge 2019

PhotoChallenge 2019 to akademicki konkurs, w którym do wygrania jest cztery tysiące dolarów za fotografię, która najlepiej odzwierciedla istotę debaty i refleksji o Dyktaturze Piękna. Elima butik jest oficjalnym partnerem konkursu.

PhotoChallenge 2019 jest akademickim konkursem, który ma na celu promowanie debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa. To konkurs, który motywuje studentów do zaangażowanie się w projekt, który wykorzystuje fotografię jako główną formą ekspresji społecznej, politycznej i kulturowej. Tegorocznym tematem jest Dyktatura Piękna (problemy związany z poszukiwaniem idealnego wyglądu oraz debata o Ciałopozytywności).

Codziennie miliony ludzi na całym świecie szuka idealnego wyglądu i nie czuje się dobrze z swoimi ciałami. Wiele młodych dziewcząt i chłopców dorasta kształtowane przez społeczeństwo, aby stać się idealną wersją siebie. Ta sytuacja sprawia, że pojawia się coraz więcej problemów związanych z akceptacją swojego wyglądu.

Marzymy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest piękna przez to, co czyni ją  inną. Ale dopóki nie stanie się to rzeczywistością, chcemy znaleźć studentów z całej Polski oraz innych krajów, którzy podejmują niezbędne kroki, aby zmniejszyć wpływ Dyktatury piękna.

Elima-butik-partner-konkursu-wspiramy-ambitne-projetkty-zrównoważona-moda-ubrania-z-drugiej-ręki-secondhand-Vintage

Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję składającą się z fotografów i specjalistów w danej dziedzinie, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: kreatywność, jakość techniczna i realizację tematu.

Za zwycięskie zdjęcie autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości U$4.000 (cztery tysiące dolarów). Zwycięzca otrzyma U$3.000 (trzy tysiące dolarów), kolejne U$ 1.000 (tysiąc dolarów) zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 31.10.2019 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019/

Wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu PhotoChallenge 2019 można znaleźć w regulaminie oraz w FAQ konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *