Ciekawostki z szafy, Garderoba, Moda, Vintage

Wełniany sweter i radość z zakupów.

Wełniany sweter może nam sprawić ogromną radość, a radość tym większa, im więcej wiemy.

Spotkałam się kiedyś na jednej ze znanych platform sprzedażowych z bardzo ciekawym komentarzem Klienta na temat zakupionego swetra.

Klient był bardzo zadowolony z zakupu, jednak mniej z gratisu – otrzymał mola…Mol odzieżowy uwielbia jeść wełnę, filc, futra, pierze, a bardzo głodny nie pogardzi nawet bawełną. Klient był zaskoczony, ale nie zdziwiony. Wełna była tak dobrej jakości, że zrozumiał mola, ba, nawet stwierdził, że gdyby sam nim był, też by tą wełnę jadł. W przypadku wełny zadowolony Klient to obok certyfikatu Woolmark kolejny wyznacznik dobrej jakości, która określa wełniany sweter.

Certyfikat WoolmarkCertyfikat Woolmark – jest to gwarancja najwyższej jakości. Certyfikat przyznawany tylko najlepszym produktom na rynku. Oznaczenie tym certyfikatem, świadczy o tym, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi jakościowe i jednocześnie gwarantuje, że zrobiony jest w 100 % z wełny.

W ofercie Elima butik możecie znaleźć wełniane swetry zarówno damskie i męskie oznaczone certyfikatem Woolmark.

Jeżeli mamy już sweter, którego jakość jest potwierdzona prawie naukowo, warto o niego odpowiednio zadbać.  Rzeczy, o które dbamy będą nam służyły dłużej.

  1. Ciężkie wełniane swetry należy przechowywać na leżąco, wieszanie ich na wieszakach może spowodować rozciągnięcie.
  2. Wełnianym swetrom dobrze robi oddychanie, dlatego warto ułożyć je w taki sposób, aby nie były ściśnięte.
  3. Wełna ma ogromną zaletę, że regeneruje się podczas wietrzenia i aby ją odświeżyć można pominąć pranie i sweter śmiało można wywietrzyć.
  4. Jeżeli na swetrze pojawi się plama, możemy spróbować usunąć jedynie plamę, bez prania całego swetra.

Dbanie o rzeczy sprzyja środowisku, a świadome zakupy świadczą o naszych przemyśleniach. Są też oznaką dojrzałości i odpowiedzialności za siebie, za drugiego człowieka, za środowisko. Może się wydawać, że jeden świadomy zakup nic nie zmieni, ale to nie jest prawdą. To się liczy. Twoje zdanie się liczy.

Swetry wełniane certyfikat

Powoli mijają czasy, kiedy nie wypada po raz kolejny włożyć tego samego swetra. Warto tutaj przyjrzeć się Francuzkom. One nie wstydzą się tego, że w ciągu jednego tygodnia miały na sobie dwa razy ten sam sweter. Są dumne z tego, że mają jakościowo dobre ubrania, nie mają ich za dużo i wiedzą jak się ubierać, aby wyglądać dobrze.

I najważniejsze…czerpią z tego radość. Sam fakt ubierania się, jest dla Francuzki zabawą, a nie koniecznością. A jak to wygląda u Was? Czy czerpiecie radość z ubierania się? A może szafa pęka w szwach, a Wy nie macie się w co ubrać?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *